Erik ten Hag’ı çıldırtan Galatasaray sorusu! Manchester United taraftarı büyük tepki gösterdi

UEFA Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda Galatasaray ile Manchester United kritik mücadelede karşı karşıya gelecek. RAMS Park’ta 20.45’te başlayacak maç grubun kaderini belirleme noktasında büyük öneme sahip.

Galatasaray-Manchester United maçı öncesi Kırmızı Şeytanlar’ın Hollandalı Menajeri Erik ten Hag, TNT Sports’a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ten Hag’a yöneltilen Galatasaray sorusu ise büyük bir şaşkınlık yaratırken Manchester United taraftarlarının büyük tepkisini çekti.

MANCHESTER UNITED TARAFTARINDAN BÜYÜK TEPKİ

Manchester United Menajeri Erik ten Hag, Galatasaray maçı öncesi TNT Sports’a açıklamalarda bulundu. Manchester United taraftarları, Çarşamba akşamı Galatasaray’la oynayacakları Şampiyonlar Ligi maçı öncesinde Erik ten Hag’e sorulan bir soru karşısında çileden çıktı.

Manchester United şu anda Premier Lig’in en formda takımlarından biri ancak İstanbul’a Şampiyonlar Ligi grubunun sonuncusu olarak geldi ve elenme tehlikesiyle karşı karşıya.

Erik ten Hag TNT Sports’a verdiği bir röportaj kısa sürede Manchester United taraftarlarının öfkesini kazandı.

ÇILDIRTAN GALATASARAY SORUSU

Sosyal medyada ortaya çıkan videoda röportajı yapan kişi Ten Hag’a United’ın kaybetmesi halinde yeniden ‘krize‘ gireceğini ve bunu da ‘dışarıdan görmek istediğimiz bir şey’ şeklinde ifade etti.

Erik ten Hag’a “Manchester United için çok önemli bir hafta ama her hafta zaten sizin için çok önemli. Ama bu maç sizin için sezonun nereye gideceği açısından çok önemli. Çok önemli bir maç olacak ve bizim için dışarıdan görmek istediğimiz bir kriz.” şeklinde bir soru yöneltildi.

Bu soru karşısında sinirlendiği gözlemlenen Erik ten Hag ise “Beğendiniz mi?” cevabını vererek öfkesini dile getirdi. Muhabir Erik ten Hag’a “Sanırım, evet” cevabını verdi. TNT Sports muhabirinin bu tavrı Manchester United taraftarlarını çileden çıkardı.

“BRAVO ERIK İYİ BİR CEVAP VERDİN”

Videonun kısa sürede sosyal medyada yayılmasının ardından Manchester United taraftarları TNT Sports muhabirine büyük tepki gösterirken Erik ten Hag’ı ise verdiği cevaptan dolayı tebrik etti.

Manchester United taraftarlarının tepkilerinden bazıları şu şekilde:

– Gazeteciler gerçekten ilk günden itibaren onun üzerine yürüyebileceklerini düşünüyorlar.

– İnanılmaz bir yorum… Geri cevap verdiği için Erik’e aferin.

– Bu gerçekten kötü bir profesyonel olmayan röportaj ve Erik ten Hag onu kesinlikle parçalamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir