Cyberpunk 2077 Ultimate Edition Duyuruldu

CD Projekt RED tarafından Cyberpunk 2077 Ultimate Edition resmi olarak duyuruldu. Oyunun bu sürümü, hem temel oyunu hem de yakın zamanda piyasaya sürülen Phantom Liberty genişlemesini içeriyor. Ek olarak Ultimate Edition, “Ödüllerim” programının bir parçası olarak daha önce yayınlanmış bir dizi dijital hediye ile birlikte geliyor.

Karanlık geleceğin tüm hikayelerini nihai bir pakette bir araya getiren Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, 5 Aralık tarihinde PC, PlayStation 5 ve Xbox Series S|X platformlarında hem dijital hem de fiziksel olarak mağazalarda piyasaya sürülecek.

Sürüm, Night City’nin karanlık geleceğinde geçen Cyberpunk 2077’nin temel oyunu ve Dogtown’ın duvarlarla çevrili bölgesinde geçen bir casus-gerilim hikayesi olan Phantom Liberty’i içeriyor. Oyuncular siber olarak geliştirilmiş bir paralı asker olan V rolünü üstleniyor ve hikayeyi belirleyen kararlar, aksiyon dolu bir oynanış ve rockçı Johnny Silverhand (Keanu Reeves) ve FIA ajanı Solomon Reed (Idris Elba) gibi unutulmaz karakterlerle dolu bir hayatta kalma mücadelesine atılıyor.

Bu yeni sürüm, karanlık geleceğin her hikayesini deneyimlemenin mükemmel bir yolu olarak sunuluyor. Ayrıca oyunun birçok sistemini elden geçiren, dinamik beceri ağaçları, yüksek oktanlı araç savaşı ve gelişmiş düşman ve polis yapay zekasının yanı sıra yeni silahlar, araçlar ve kıyafetler ekleyen ücretsiz Güncelleme 2.0’ı da içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir