Bekir Bozdağ Şanlıurfa’da: ‘Yerel yönetimle merkezi hükümet el ele’

AKP Şanlıurfa İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 11 Nisan Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. TBMM Başkanvekili Bekir Bozdağ yaptığı konuşmada, adaylarının Şanlıurfa için hayırlı olmasını temennisinde bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından il ve ilçe adaylarının açıklanacağını ifade eden Bozdağ, “Şanlıurfa için yeni bir yolculuğa daha güçlü bir iradeyle çıkmanın tam da zamanıdır diyoruz. Şanlıurfa’da yapacak daha çok işimiz var.” diye konuştu.

Bozdağ konuşmasının devamında “Şanlıurfa’da hayata geçirecek daha çok projemiz var. Şanlıurfa’nın karşılanacak daha nice ihtiyaçları var. Durmak yok, gece gündüz çalışarak yolumuza daha güçlü devam edeceğiz. İşimiz hizmet, gücümüz millet anlayışıyla her şey Şanlıurfa için. Şanlıurfa’nın beklentilerini karşılamak, yerel yönetimle merkezi hükümet el ele daha iyi bir Şanlıurfa’yı oluşturmak, hepimizin ortak hedefidir. Şanlıurfa daha güçlü bir şekilde yükselişe geçecektir.” dedi.

31 Mart seçimlerinde bütün sandıklardan AKP’nin çıkacağına inandığını belirten Bozdağ, tüm teşkilatın aralıksız bir şekilde çalışmalarına devam etmesi gerektiğini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir